حضور پرشور مردم در انتخابات سال آینده معادلات دشمنان نظام را بر هم خواهد زد

امام جمعه زاهدان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست ‌جمهوری سال آینده بسیار مهم و حائز اهمیت است و تمام معادلات دشمنان نظام را بر هم خواهد زد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت الله محامی مصطفی محامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی قدس زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا اظهار داشت: ایام ماه رجب ماه دعا و مناجات با خداوند است که باید توجه داشته باشیم از برکات این ماه بهره‌مند شویم این ماه اعمال ویژه‌ای در روزهای ۱۳ تا ۱۵ ماه که طبق توصیه رهبری امسال چون اعتکاف برگزار نمی‌شود مردم می‌توانند هرسه روز این ایام را نماز جعفر طیار بخوانند.

آیت الله محامی با بیان اینکه روز میلاد امام علی(ع) به نام روز پدر نام‌گذاری شده و لازم است فرزندان و همسران نسبت به پدران قدرشناس باشند و همه نیز باید نسبت به پدر واقعی امت اسلامی تبریک بگوییم گفت: از این رو بایستی به امام زمان ( عج) تبریک و قدر شناس وجود ایشان هم از جهت قولی و هم عملی باشیم و همواره بین خودمان و امام زمان (عج) رابطه را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه اگر دولت آمریکا در مورد یمن آتش‌بس را مطرح می‌کند این نیز از سر دلسوزی نیست بلکه می‌خواهند رژیم سعودی را از باتلاق نجات دهند خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواهد با این ترفندها و با قربانی کردن افرادی مانند بن سلمان، سعودی‌ها را حفظ و منافع خود و همچنین رژیم صهیونیستی را پاسداری کند.

آیت الله محامی به رزمایش ترکیبی نیروی زمینی سپاه انقلاب اسلامی ایران در غرب کشور اشاره کرد و افزود: این مهم نشان از توانمندی‌های جدید بود و این رزمایش‌ها پیامی برای دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.

وی با بیان اینکه همگان به ویژه نسل جوان باید با تاریخ کشور آشنا شویم تصریح کرد: جوانان لازم است بفهمند که چه تحولاتی رخ داده تا خدای نکرده تحت‌تأثیر دشمنان نباشند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه سوم اسفند سالروز صدور پیام امام خمینی(ره) به عنوان منشور روحانیت است خاطرنشان کرد: این پیام به تعبیر جوادی آملی وصیتی اختصاصی به این قشر است که باید همچون لوحی اساسی و آسمانی مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست ‌جمهوری سال آینده بسیار مهم و حائز اهمیت است و تمام معادلات دشمنان نظام را بر هم خواهد زد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم