سارقان مسلح جاده‌ای در سراوان دستگیر شدند

گروه استان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری دو سارق مسلح که به سرقت اموال رانندگان خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان سراوان اقدام می‌کردند خبر داد.

 

سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درزاهدان اظهار داشت: در پی گزارش واصله مبنی بر اینکه چند سارق مسلح در یکی از محورهای فرعی شهرستان سراوان اقدام به تیراندازی و سرقت مسلحانه اموال رانندگان خودروهای عبوری می کنند موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: به منظور دستگیری سارقان چند تیم عملیاتی از مأموران انتظامی شهرستان سراوان مأمور تأمین امنیت و کنترل محور فرعی مذکور شدند. تلاش پلیس برای به دام انداختن سارقان ادامه داشت تا این مأموران در هنگام گشت‌زنی دو سارق مسلح را که به وسیله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه قصد سرقت مسلحانه اموال یکی از رانندگان خودروهای عبوری را داشتند مشاهده و آنها را در یک اقدام ضربتی دستگیر کردند.

 

وی با اشاره به کشف دو قبضه سلاح کلاش به همراه دو تیغه خشاب و ۳۵ فشنگ جنگی از سارقان بیان داست: با انتقال این ۲ متهم به پلیس آگاهی مشخص شد آنها علاوه بر سرقت مسلحانه در سال ۹۶ نیز مرتکب یک فقره آدم‌ربایی در شهرستان مهرستان شده و تحت تعقیب مراجع قضائی شهرستان مذکور بودند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به ۶ فقره سرقت مسلحانه جاده ای در سطح شهرستان سراوان اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

منبع : تسنیم 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم