تفاهم‌نامه‌همکاری منطقه آزادچابهار و فدراسیون دوومیدانی امضا شد

سازمان منطقه آزادچابهار و فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص توسعه زیرساخت‌های حوزه ورزش و جوانان با محوریت سواحل مکران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، طاهره شهرکی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزادچابهار اظهارداشت: در این تفاهم‌نامه که به امضای رییس فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران رسیده مقرر شد سازمان منطقه آزاد چابهار با ایجاد آکادمی دوومیدانی، استعدادها و نخبه‌های مستعد سیستان ‌و بلوچستان را شناسایی و جهت شرکت در عرصه‌های ملی و بین‌المللی مهیا کند.

طاهره شهرکی افزود: همچنین منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزش و جوانان، علاوه‌بر رونق اقتصادی، جلب مشارکت جامعه محلی، استعدادیابی و نخبه پروری جوانان و ورزشکاران مستعد را در اولویت برنامه‌های ورزشی خود قرار داده است.

او تصریح کرد: توسعه ورزش‌های بومی و محلی با محوریت سواحل مکران با مشارکت، تعامل و همگرایی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون‌های مختلف ورزشی، اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان ‌و بلوچستان بویژه منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب است.

تفاهم‌نامه فدراسیون دوومیدانی کشور و منطقه آزاد چابهار علاوه‌بر ایجاد آکادمی دوومیدانی، برگزاری ماراتون بزرگ دوومیدانی این شهرستان نیز در تقویم و رویدادهای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران قرارگرفته است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم