شکایت یکی از نمایندگان مجلس سیستان و بلوچستان از دانشجوی مطالبه‌گر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: اخیراً یکی از نمایندگان استان که با رای جریان انقلاب به مجلس راه یافته است، در جریان یک مطالبه‌گری دانشجویی از دانشجوی مطالبه‌گر شکایت کرده است و به دنبال انحراف جریان مطالبه گری از رسالت خود است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان، رضا طهماسبی در دیدار نخبگان جوان با سردار کرمی با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران بیان داشت: ما جوانان در مجموعه بسیج دانشجویی استان سعی می کنیم تا با شناخت مسائل، حل مسائل، گفتمان سازی، مطالبه گری و اقدام میدانی در مسیرتعالی و پیشرفت این انقلاب اسلامی گامی برداریم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاعدتا در مسیر حرکت و پیشبرد اهداف عالیه نظام موانعی هم به وجود می آید که البته بخشی از این موارد طبیعی است، اما تعدد این موارد و ایجاد هجمه های جبهه ای علیه مطالبه گری جوانان قابل پذیرش نیست.

وی به سنگ اندازی در مسیر مطالبه گری دانشجویان در استان اشاره کرد و گفت: اخیراً یکی از نمایندگان استان که با رای جریان انقلاب به مجلس راه یافته است، در جریان یک مطالبه گری دانشجویی از دانشجوی مطالبه گر شکایت کرده است و به دنبال انحراف جریان مطالبه گری از رسالت خود است، البته ما به عنوان دانشجویان مطالبه گر، از مطالبات مردمی ذره ای کوتاه نخواهیم آمد، البته اگر فشارها به جریان دانشجویی افزایش یابد در آینده ای نزدیک حتما نام این نماینده را رسانه ای خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مشکلات درسطح استان به فراوانی به چشم می خورد اما نکته جالب تر اینجاست که هیچ کس خودش را مسئول این وضعیت ناگوار نمی داند. صف های نان، کپسول و روغن و….اینها برای یک مرکز استان واقعا غیرقابل درک و غیر قابل تحمل است.

طهماسبی به شفافیت در استخدام نیرو در ادارات استان اشاره کرد و افزود: ضعف و بی کفایتی برخی مدیران استان نباید به پای نظام نوشته شود.

وی بیان داشت: بسیج دانشجویی حرکت های بسیار خوبی را در مسیر مسئله محوری شروع کرده است و با تشکیل هسته های مسئله محور و در ادامه با تنظیم سند نظام مسائل استان در آینده ای نزدیک، ان شالله بتوانیم گامی در راستای حل مشکلات استان و مردم عزیزمان برداریم.

طهماسبی گفت: از همه مسئولین و مدیران دلسوز خواهشمندم به جوانان و ایده های آنها توجه کنند و در پروژه های بزرگی که در استان انجام شده یا قرار است انجام بشود به جوانان به عنوان محرک های اصلی جامعه توجه بفرمایید و به آنها فرصت نقش آفرینی بدهید.

 

منبع : فارس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم