مقابله با قاچاق، حمل و نگهداری سلاح و مهمات در اولویت برخورد پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه مبارزه و مقابله مستمر با حمل و نگهداری سلاح و مهمات از اولویت های پلیس شهرستان خاش در طول سال است، گفت: به بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی هشدار می‌دهیم که به مسیر درست بازگردند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ابراهیم کوچکزایی در دیدار با کارکنان انتظامی شهرستان خاش اظهار داشت: مقابله با بر هم زنندگان نظم و امنیت از دغدغه ها و مطالبات مردمی است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و برای آن تدابیری اندیشیده شده است.

سرهنگ کوچکزایی به موضوع نگهداری سلاح و مهمات اشاره کرد و گفت: حمل و نگهداری سلاح پدیده ارزنده‌ای برای مردم نیست و پلیس با اقتدار اجازه نخواهد داد مخلان نظم و امنیت به اهداف خود که همان اخلال در نظم عمومی است برسند.

این مقام انتظامی به کاهش چشمگیر جرم در شهرستان خاش اشاره کرد و عنوان داشت: سرقت یکی از جرایم مهمه و قابل اهمیت برای پیشگیری از آن در نیروی انتظامی است که می‌طلبد مردم با رعایت توصیه و هشدارهای پلیسی، مراقب اموال خود باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش ابراز امیدواری کرد : با استفاده از ظرفیت و همکاری ائمه جمعه و جماعت ،اعضاء شورای تامین، ریش سفیدان و معتمدان، ادارات دولتی و غیردولتی جوانان و همه مردم عزیز شهرستان خاش بتوانیم امنیت و آرامش استان را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم